2016 eindstand

Vladimir Episjin (Rusland, 2590, GM)…………………………………. 8½
Hing Ting Lai (Pathena/Rotterdam + Zukertort Amstelveen, 2340, FM)………. 7½
Maaike Keetman (De Waagtoren, 2103)………………………………….. 7
Danny de Ruiter (De Waagtoren, 2340, FM)……………………………… 7
Pieter Hopman (Purmerend, 2359, IM)………………………………….. 6½
Dimitri Reinderman (Pathena/Rotterdam, 2594, GM)………………………. 6½
Bastiaan Veltkamp (De Wijker Toren, 2120)…………………………….. 6½
Fred Avis (Caïssa-Eenhoorn, 1859)……………………………………. 6
Manuel Bosboom (En Passant, 2404, IM)………………………………… 6
Enrico van Egmond (Magnus, 2111)…………………………………….. 6
Dennis Keetman (Heerhugowaard, 1926)…………………………………. 6
Colin Stolwijk (Zukertort Amstelveen, 2126)…………………………… 6
Warner de Weerd (Purmerend, 2177)……………………………………. 6
Erwin Brouwer (Caïssa-Eenhoorn, 1828)………………………………… 5½
Ed van de Gevel (Schaakgenootschap Amersfoort, 1835)…………………… 5½
Marc Helder (Aartswoud, 2105)……………………………………….. 5½
Sjoerd Kelder (Caïssa-Eenhoorn, 1839)………………………………… 5½
Rik Slaman (De Groene Zes, 1842)…………………………………….. 5½
Luuk van Steenoven (De Waagtoren, 1368)………………………………. 5½
Jos Vlaming (De Waagtoren, 2095)…………………………………….. 5½
Ron Greven (WSC De Pion, 1721)………………………………………. 5
Paul Grolman (Aartswoud, 1839)………………………………………. 5
Rik van Ingen (Aartswoud, 1775)……………………………………… 5
Jan-Pjotr Komen (Magnus, 1839)………………………………………. 5
Vasco Metten (KTV, 1801)……………………………………………. 5
Kasper van der Meulen (Heerhugowaard, 1716)…………………………… 5
Casper Oskam (Schaakgenootschap Amersfoort, 1864)……………………… 5
David Berendsen (Krimpen aan den IJssel, 1701)………………………… 5
Tom Roelofszen (Heerhugowaard, 1681)…………………………………. 5
Pim Ydo (geen club, 1946)…………………………………………… 5
Gerard Beerepoot (Attaqueer, 1696)…………………………………… 4½
Lukas Boots (Aartswoud, 1750)……………………………………….. 4½
Robbert van Dijkhuizen (Caïssa-Eenhoorn, 1824)………………………… 4½
Sandra Keetman (De Waagtoren, 1762)………………………………….. 4½
Frans Kragten (Caïssa-Eenhoorn, 1745)………………………………… 4½
Toine Molenaar (Aartswoud, 1643)…………………………………….. 4½
Hein Schut (Opening’64, 1629)……………………………………….. 4½
Gerco Stapel (Aartswoud + De Pionier, 1734)…………………………… 4½
Jan Stapel (Aartswoud, 1853)………………………………………… 4½
Leo van Steenoven (De Waagtoren, 1929)……………………………….. 4½
Mats Bakker (Heerhugowaard, 1619)……………………………………. 4
Richard van Diepen (Opening’64, 1617)………………………………… 4
Susanne Glas (Aartswoud, 1515)………………………………………. 4
Johan Paul Hendriks (Caïssa-Eenhoorn, 1700)…………………………… 4
Klaas Jan Koedijk (Caïssa-Eenhoorn, 1370)…………………………….. 4
Sernin van de Krol (Caïssa-Eenhoorn, 1679)……………………………. 4
Serkan Milli (Purmerend, 1619)………………………………………. 4
Kai Otto (geen club, 1200)………………………………………….. 4
Peter Stam (KTV, 1357)……………………………………………… 4
Frank Tieken (Caïssa-Eenhoorn, 1609)…………………………………. 4
Erik van Tooren (Aartswoud, 1931)……………………………………. 4
Co Buysman (Caïssa-Eenhoorn, 1572)…………………………………… 3½
Jeroen Graaf (KTV, 1693)……………………………………………. 3½
Ronald Kamps (De Waagtoren, 1646)……………………………………. 3½
Hans Uitenbogaard (geen club, 1599)………………………………….. 3½
Aranka Verweij (Caïssa-Eenhoorn, 600)………………………………… 3½
Roel Bakker (Opening’64, 1631)………………………………………. 3
Jouke van Groningen (De Pionier, 1033)……………………………….. 3
Bart Houweling…………………………………………………….. 3
Hans Jasperse (Attaqueer, 1538)……………………………………… 3
Daniël Koopman (Degoschalm, 1432)……………………………………. 3
Marco Kroon (Aartswoud, 1577)……………………………………….. 3
Jan Kuin (Aartswoud + Caïssa-Eenhoorn), 1387)…………………………. 3
Adrie Molenaar…………………………………………………….. 3
Dale Neijzing (De Pionier, 1335)…………………………………….. 3
Nico Weel (De Groene Zes, 1712)……………………………………… 2½
José van der Donk (De Waagtoren, 960)………………………………… 2
David Verweij (Caïssa-Eenhoorn, 800)…………………………………. 2
Mick Roukema (Heerhugowaard, 1200)…………………………………… 1